poniedziałek, 21 maja 2012

WYRÓŻNIENIE

Witajcie! 
Dziś będzie o czym innym, a mianowicie o WYRÓŻNIENIU, które otrzymałam od ATINY 
Bardzo się cieszę, że takie wyróżnienie zostało mi przyznane.
Bardzo doceniam ten fakt, jednakże trochę mnie to irytuje, gdyż przypomina to taki "łańcuszek", typu prześlij tą wiadomość do pięciu osób, w przeciwnym razie spotka Cię nieszczęście. Zapewne wiecie o co chodzi.
Na pewno każda z Was otrzymała taki "łańcuszek" choćby raz. Pewnie sądzicie, że marudzę. Nie zrozumcie mnie źle. Takie wyróżnienie jest bardzo miłe, ale chyba wolałabym otrzymać jakiś miły komentarz pod postem ;) Teraz już wiem, dlaczego co niektórzy na swoim blogu posiadają banerek w stylu
"Wyróżnienia są miłe, ale nie dziękuję"
Przejdźmy do rzeczy.
Mianowicie teraz moja kolej aby wyłonić 5 blogów. 
Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe.
Co do zasad jeśli się nie mylę, musi to być blog, który ma mniej jak 200 obserwatorów.
Ja postanowiłam do wybranych osób napisać maile, z zapytaniem, czy zgadzają się, abym przyznała Im takie wyróżnienie. 
Pomimo, iż żadna z Tych osób nie ma czasu na kontynuowanie tego  "łańcuszka"
i tak postanowiłam stworzyć własną listę 5 osób, u których podoba mi się to, co tworzą i w jaki sposób to robią.Tak więc chyba na mnie ten łańcuszek się zakończy.
I tak postanowiłam przyznać swoje wyróżnienia:
1. Djenka - która zabierze Was w podróż po świecie...niezwykłym świecie biżuterii sutasz. Macie okazję "zwiedzić" niemalże każdy zakątek świata bez wychodzenia z domu ;)
2. Maryś - ach...Maryś - zakręcona (w pozytywnym znaczeniu tego słowa), chyba romantyczka i niepoprawna marzycielka - tak mi się przynajmniej wydaje z głową pełną pomysłów i wspaniałym talentem plastycznym. Serdecznie zachęcam do odwiedzenia bloga, Wszystkich którzy jeszcze tego nie zrobili. Z pewnością pozostaniecie tam na dłużej.
3. Joanna Watracz - gorąco zapraszam wszystkich do odwiedzenia bloga Asi, gdyż tworzy przepiękną biżuterię techniką wirre-wrappingu. Nie sposób oderwać oczu, od tej misternie wykonanej jakże pracochłonną techniką biżuterii. Bogactwo kolorów i kształtów, piękno naturalnych kamieni; niezwykły kunszt i precyzja.
4. nabiegunachART - piękna lala, ślimak, a może konik morski? Tutaj znajdziecie różne różności :) Blog jest bardzo przejrzysty i ciekawie prowadzony przez Sylwię. Nie brakuje tutaj także przedmiotów codziennego użytku, zdobionych techniką decoupage, a także przepisów na słodkie "co nieco" :)
5. bubaart - Ciekawa, z pomysłem, biżuteria na każdą okazję. Jest srebro i są piękne minerały, czyli to co lubię najbardziej :) Uważam, że biżuteria Sabiny zasługuje na wyróżnienie :)
I to tyle na dziś. 
Niebawem ukażę Wam zdjęcia mojego prezentu wymiankowego dla Renaty, przygotowanego z okazji zabawy wymiankowej na DzieńMatki :)
Oprócz tego, nie myślcie, że się lenię. Pracuję nad bransoletą sutaszową "Bollywood" 
oraz nad kompletem sutaszowym pod nazwą Summer :)
Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających!

5 komentarzy:

 1. Aluś Kochana z całego serduszka Tobie dziękuję za to wyróżnienie ♥♥♥ I to, że Ty je dostałaś mnie nie dziwi wcale. Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie :) To, że Ty dostałaś wyróżnienie mnie w ogóle nie dziwi. Wystarczy zobaczyć Twoje cuda :):):) Ale, że ja? :):):) Jeszcze tlą się we mnie wątpliwości dotyczące mojej twórczości, ale odkąd prowadzę bloog dociera do mnie co raz więcej pozytywnej energii i tyle ciepłych słów, że dochodzi do zmiany w spostrzeganiu siebie. I dlatego z całego serca dziękuję Ci za wyróżnienie! Chciałabym też napisać... nie wiedziałam, iż będę przeżywać takie wątpliwości odnośnie wyłonienia kolejnych 5 twórców. Jest to strasznie trudne zadanie i niewątpliwie mogę polec na tym polu. Mam nadzieję, że nie sprawię Ci tym przykrości.
  Czekam na Twój sutasz a w szczególności na Summer choć Bollywood też brzmi interesująco.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana Sylwio bardzo Ci dziękuję!

  OdpowiedzUsuń