poniedziałek, 28 stycznia 2013

"Miej serce i patrzaj w serce"

       Witajcie Kochani. Pamiętacie może moje kolczyki "Wishing on a Star", które wykonałam specjalnie na licytację rękodzieła, umożliwiającą zbiórkę pieniążków potrzebnych na leczenie Marcinka? Niestety nie znalazły one swojej nowej właścicielki.
    Zaś dobra wiadomość jest taka, iż rodzicom chłopca, udało się uzbierać potrzebne pieniążki na dalsze leczenie ich synka, w specjalistycznej klinice w Niemczech. Obecnie cytuję "Marcinek jest w trakcie leczenia tzw. choroby resztkowej, czyli rano i wieczorem zażywa po dwie tabletki Roaccutanu przez dwa tygodnie i dwa tygodnie przerwy i tak przez pół roku"."...Czekają nas tam jeszcze badania, m.in. scyntygrafia, która pokazuje, czy są jakieś komórki rakowe, czy coś jeszcze "świeci". Po raz kolejny pozostaje nam cierpliwie czekać, czekać i czekać i wierzyć, że wszystko jest ok". Całym sercem życzę rodzicom Marcinka, aby wszystko dobrze się ułożyło!     Ruszyła akcja "Rękodzieło dla Karolinki" - ponieważ rodzicom Marcinka pozostałe trochę rękodzielniczych wyrobów, które nie znalazły swojego nowego właściciela, zostały one przekazane na aukcje charytatywną na rzecz chorującej na nowotwór złośliwy - Karolinki Urban. Jak się zapewne domyślacie, kolczyki "Wishing on a Star" - dedykuję właśnie Karolince. Mam ogromną nadzieję, że znajdą one w końcu, długo wyczekiwanego, nowego właściciela. Zwracam się także o pomoc do Was Kochani, w imieniu rodziców dziewczynki. Liczy się każda pomoc, każda złotówka, potrzebna na uzbieranie bagatela kwoty 140 000 Euro!!! Dzięki tym pieniążkom, dziewczynka mogłaby rozpocząć terapię, tak jak Marcinek w specjalistycznej klinice w Niemczech. Tak więc, jeśli macie ochotę przyłączyć się do akcji to proszę piszcie na adres e-mail dlakarolinkiurban@gmail.com lub dołączcie do wydarzenia na Facebooku http://www.facebook.com/anna.urban.169?ref=ts&fref=ts#!/events/269790906483026/ 

link do aukcji kolczyki sutasz "Wishing on a Star"
 http://allegro.pl/rekodziela-dla-karolinki-36-kolczyki-i2984243466.html

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥


Nie tak dawno, zwróciła się do mnie o pomoc mama Agatki, Pani Sylwia Grabowska, która zbiera pieniążki na rehabilitację córki. Agatka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Pani Sylwia zapytała mnie, czy nie zechciałabym podarować jakiegoś przedmiotu na aukcję charytatywną dla Agatki, gdyż większość wystawionych przedmiotów to są przedmioty prywatne, stanowiące własność Pani Sylwii i nie sprzedają się one tak dobrze. Bez chwili zastanowienia, odpisałam Pani Sylwii, że postaram się jakoś pomóc. Z pewnością podaruję jakiś przedmiot na licytację. Pani Sylwia zbiera także nakrętki plastikowe. Trzeba uzbierać aż 5 ton takich nakrętek, aby dziewczynka mogła uczestniczyć w turnusie rehabilitacyjnym. Jeśli chcecie pomóc, przekazując jakąś darowiznę na konto Agatki, lub podarować jakiś przedmiot na licytację, lub zwyczajnie wesprzeć dobrym słowem, to piszcie na adres syla554@tlen.pl. Jeśli nie możecie pomóc w ten sposób, to bardzo Was proszę o przekazanie tej informacji dalej.1 komentarz: