środa, 16 listopada 2011

"Pawie Oko" - kolczyki sutasz

"Pawie Oko" - Labradoryty i AmazonitKolczyki sutasz wykonane z tasiemek w kolorach: szarym, pistacjowym, błękitno-turkusowym, kobaltowym. "Serce" kolczyków stanowią piękne kaboszony labradorytu, mieniące się zimnym zielono-błękitno-niebieskim ogniem (zdjęcie nie oddaje w pełni piękna kamieni). Owale labradorytu otaczają 4mm fasetowane kuleczki amazonitu. Wykorzystałam także 6mm kuleczki labradorytu i krople amazonitu oraz bigle angielskie srebro próby 925.

Kocham labradoryty, najbardziej te mieniące się zimnym niebieskim ogniem. Uważam że są to niezwykłe kamienie. Mają w sobie to "coś". Z pozoru takie zwykłe, szare kamyczki, ale jak im się przyjrzymy bliżej, to możemy dostrzec ich prawdziwe piękno. Tak jak mawiają Eskimosi: Labradoryty, to kamienie, w których została uwięziona zorza polarna.

status: niedostępne

4 komentarze:

 1. Równo Ci idzie ;) Naprawdę bardzo przyjemne sutaszki, a o ile się orientuję to niedawno zaczęłaś swoją sutaszaową przygodę, tak? Pytam się, bo naprawdę ciężko mi w to uwierzyć, takie śliczności :) Życzę cierpliwości ze sznureczkami i obiecuję zaglądać tu często i podglądać Twoje cuda :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za komentarz, jest mi niezmiernie miło ;) Trzymam za słowo "..obiecuję zaglądać tu często..."
  Odpowiedź brzmi tak. Bardzo mnie wciągnęło "sutaszowanie" ;) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. maja mają w sobie to cos całkowicie się zgadzam sa powalające i jakie piękne pozdrawiam ciepluteńko

  OdpowiedzUsuń