piątek, 3 maja 2013

Konkursowo, facebookowo ;)

Witajcie Kochani!

Dziś będzie o dwóch rzeczach. Mianowicie, biorę udział w konkursie, organizowanym przez Royal-Stone na facebooku. Nagroda jest dla mnie bardzo atrakcyjna. Gdyż z pośród 5 osób, które otrzymają największą liczbę głosów, Royal-Stone wybierze tą jedną jedyną, której zdjęcie biżuterii, w tym przypadku kolczyków, wykonanych techniką "haftu sutasz" - znajdzie się na wydanym przez nich kalendarzu na 2014 rok!
W konkursie bierze udział wiele fantastycznych prac. Nie bardzo wiem, czy mam jakiekolwiek szanse, gdyż zgłosiłam nieco minimalistyczne, patrząc na konkurencję, kolczyki. Mianowicie, dobrze Wam znane, energetyczne, kolczyki sutasz - "Rudo". Jeśli podobają się Wam one i uważacie iż zasługuję na nagrodę, to bardzo Was proszę o wejście na stronę:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=630926026920898&set=a.630925806920920.1073741879.168049649875207&type=1&permPage=1

i kliknięcie w "Lubię to!"
Za wszystkie oddane głosy, z góry serdecznie dziękuję :)
głosować można do końca maja.


Druga sprawa na dziś. Mianowicie teraz będę się chwalić ;P Otóż już jakiś czas temu, brałam udział w konkursie organizowanym na facebooku, przez "Magia Mozaiki". No i proszę, ku mojemu zaskoczeniu, (niestety nie mam szczęścia w tego typu zabawach) udało mi się wygrać, piękny obrazek, który wisi sobie teraz w mojej kuchni. Zapraszam serdecznie na stronę bloga, którego współtworzą, przesympatyczne i niezwykle uzdolnione dwie dziewczyny - Gosia i Sylwia.

 Zdjęcie zapożyczone ze strony Magia Mozaiki - oczywiście za zgodą autora.7 komentarzy:

 1. Powodzenia w konkursie :) Gratuluję wygranej, super obrazek, Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Polubiłam i trzymam kciuki! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tez już polubiłam :) Powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. już ide polubić tylko mezowi obiado kolacje zorbie i trzymam kciuki oczywiscie pozdrawiam ciepluteńko

  OdpowiedzUsuń